21:00 | Opening: Live electronic #1 (Фойє) AЙKTRONER (UA)
 
22:00 | Solo Flute (Фойє) Наталія Кожушко (UA), флейта.
 
Лучано Беріо (IT, 1925—2003) Sequenca I (1958)
 
Петеріс Васкс (LV, 1946) Landscape with birds (1980)
 
Еліот Картер (US, 1908—2012) Scrivo in Vento (1991)
 
Паскаль Дюсапен (FR, *1955) I Pesci (1989)
 
Тору Такеміцу (JP, 1930—1996) Itinerant (пам'яті Isamu Noguchi) (1989)
 
Максим Коломієць (UA, *1982) Over skyline (2013)
 
23:00 | Сильвестров: ранні твори (Зал) до 80-річчя з дня народження композитора Євген Громов (UA), фортепіано
 
Валентин Сильвестров (UA, *1937) «Тріада», 13 п'єс, об'єднаних у три розділи (1962/1966)
П'ять п'єс (Ігорю Блажкову) (1961)
Соната №2 (Олексію Любімову) (1975)
Елегія (Олексію Любімову) (1967)
Соната №3 (Валерію Матюхіну) (1979)
 
00:00 | BACKSPACE: Електроакустичний перформанс (Фойє)
Збіґнєв Хойнацький (PL), акордеон, електроніка live
Лукаш Чекала (PL), електрична скрипка, електроніка live
 
01:00 | Міні-моно-опери (Зал)
Руперт Берґман (AT), баритон
 
Ensemble Nostri Temporis (UA):
Дмитро Пашинський(UA), кларнет
Лідія Футорська (UA), скрипка
Віктор Рекало (UA), віолончель
Марія Александрова (UA), фортепіано
Богдан Кожушко (UA), акордеон
Володимир Веретельник (UA), ударні
Максим Коломієць (UA), диригент
 
Ганна Копійка (UA, 1983)
Eyjafjallajökull (Вулкан) (2016)
 
Андрій Малініч (UA, 1993)
Цитадель (2016)
 
Назар Скрипник (UA, 1992)
Wouldn't it, Didi? (2016)
 
Мар'яна Лисенко (RU, 1986)
Murderer (2017)
 
Анна Стоянова (UA, 1991)
Переживи (2016)
 
Микола Хшановський (UA, 1991)
Rêveur (2016)
 
Адріан Мокану (UA, 1989)
Ohio Impromtu (2017)
 
Олександр Костов (BG, 1989)
Това е малък диавол (2016)
 
Ехсан Таваккол (IR, 1981)
Міні-опера №2 (20160
 
01:30 | INTERLUDE: Live electronic #2 (Фойє)
Хшановський / Шаіпов (UA)
Компресовані Читання
 
02:00 | Organ+Voice (Фойє)
Ярина Турянська (UA), альт
Олена Мацелюх (UA), орган
 
Жан Ланґле (FR, 1907—1991)
Меса «In Simplicitate» (1952)
Hommage à Frescobaldi (1951
 
Жан Аріст Ален (FR, 1911—1940)
Litanies (1937)
Олександр Щетинський (UA, 1960)
«Дар пренужный» (на текст Григорія Сковороди) (2011)
 
03:00 | Solo Cello (Фойє)
Золтан Алмаші (UA), віолончель
 
Золтан Алмаші (UA, 1975)
Ностальгія (2008)
 
Марцель Хижиньський (PL, 1971)
ForMS... (2001)
 
Сергій Пілютиков (UA, 1965)
Бурре (2008)
 
Констянтин Яськов (BE, 1981)
Гуканне вясны (2008)
 
Олексій Войтенко (UA, 1981)
Музика Еріха Занна (2016)
 
Фірудін Аллахверді (AZ, 1980)
Тоньюкук (2008)
 
04:00 | CLOSING: Live electronic #3 (Фойє)
Антон Калганов aka Louwave (UA)

Каса: (032)235-89-46