Шедеври світового альтового репертуару ХХ ст. представляють три найвідоміших альтисти Європи – Андрій Війтович, Олександр Земцов і Ларс Андерс Томтер.

Композитори-новатори Бела Барток, Макс Брух, Пауль Гіндеміт, Вільям Волтон, своєю бурхливою творчістю сформували стилі ХХст., їх альтові концерти –вершини експериментальних пошуків та мистецького натхнення сучасної класичної музики.

Кульмінація вечора – концерт для альта з оркестром геніального норвезького композитора сучасності – Егіля Говланда. Сам майстер духовної музики, Говланд у цьому творі втілив заклик до любові, цінування і збереження життя, як відсіч найгострішій соціальній дискусії північної Європи – проблемі абортів. Концерт для альта представляє його перший виконавець на прем’єрі в далекому 1997 році, один з найкращих солістів сьогодення – Ларс Андерс Томтер.

До того ж, цього вечора у гостей концерту буде унікальна можливість побачити видатних музикантів у різних амплуа – як диригентів і як солістів. Приходьте, і ви все побачите і почуєте самі!

Долучайтеся до музичного життя Європи!

Каса: (032)235-89-46