У Львові відбудеться наймасштабніший фестиваль електронної музики! Під час найбільшої технічної конференції ІТ Арена на стадіоні Арена Львів відбудеться фестиваль електронної музики та технологій Futureland. Хедлайнер цьогорічного фестивалю – один з найвідоміших гуртів електронної сцени Європи - CASSIUS.

Електронний дует Cassius створює музику з елементами хаусу, техно та рейву. Музиканти Philippe Zdar та Hubert BoomBass грають разом ще з 1988 року. За цей час пісні музикантів неодноразово очолювали хітпаради Європи, серед їхніх найвідоміших хітів – The sound of violence, ToopToop, I love you so. Останній альбом музикантів Ibifornia вийшов минулого року, а кліп на пісню The missing, де можна самому змінювати персонажів, не залишив байдужим жодне медіа.

За словами музичних критиків, в кожній своїй роботі Cassius вдало поєднують френч хауз, французьке ретро 60х років, диско 70х та фанк 80х. Музиканти вміють зробити зовсім не комерційну музику масовою. В архіві дуету також ремікси для таких зірок світової сцени як Bjork, Daft Punk, Depeche Mode. Минулого року Futureland відвідали близько 5000 фанатів електронної музики, хедлайнером був один із сотні найкращих діджеїв світу бельгійський діджей Netsky. На сцені фестивалю Futureland виступлять також виконавці електронної сцени з України – Cape Cod, SE62, PAHATAM.

Не пропустіть унікального дійства якісної електронної музики та світлового шоу останнього дня вересня!