Це буде перший великий турнір, який відбудеться на Україні, під егідою Міжнародної федерації Bushido. У турнірі приймуть участь відомі українські бійці ММА, а також бійці з Кіпру, Молдови та Азербайджану. Головною подією вечора буде бій, у ваговій категорії 61 кг, за титул чемпіона Європи за версією MMA Bushido, між українцем Тарасом Грицьківим (13-4) та бійцем з Кіпру Marios Zenonos (2-2). Со-главний бій вечора, бій у ваговій категорії 77 кг, за титул чемпіона Ліги Real Fight Promotion, між Владиславом Попівським (Молдова, 12-2) і Анатолієм Сафроновим (Україна, 23-29).

Другий со-главний бій вечора бій у ваговій категорії 61 кг, за титул чемпіона Ліги Real Fight Promotion, між Дмитром Придибайло (Одеcа, 8-4) і Павло Демиденко (Рівне, 5-0).

Почесний гість турнір «RFP / MMA Bushido – West Fight 25» – засновник і президент міжнародної федерації Bushido (IBF), президент міжнародної аматорської федерації з К-1 WAK-1F, провідний промоутер К-1 і ММА у Європі – Донатас Сімонайтіс (Литва), який 25 та 26 липня приїде у Львів з
робочим візитом.

Ведучі вечора – Rytis Kuzmenka (Литва) та Михайло Юрчук (Міцик Гонібез / Україна).

Коментатор турніру – Sandy Holt (Велика Британія).

Турнір «RFP / MMA Bushido – West Fight 25» буде транслюватиме на українському телебаченні у прямому ефірі на каналах XSPORT та СПОРТ 1, а також на телеканалах у 120 країнах світу (Pay-Per- View) для 82-х мільйонівпотенційних глядачів.