Open Kids - це перші підлітки в Україні, які підкорили шоу-бізнес, учасники масштабної музичної премії  M1 MusicAwards. Їх концерти  збирають  аншлаги по всій країні. Їх називають найвпливовішою музичною  поп-групою серед  дітей та підлітків.
«Ми любимо творити і працювати для нашого слухача! Це так круто, що нас так люблять і завжди чекають в будь-якому місті нашої країни! Ми передаємо привіт нашим улюбленим шанувальникам - кідсерам і чекаємо їх на нашому концерті. Будемо веселитися, запалювати танцювальні вогні і разом співати наші улюблені пісні! Не пропустіть зустріч з нами, адже ми так хочемо побачити кожного з вас в цей крутий день », - коментує група Open Kids.
 
Також, буквально пару місяців тому, група Open Kids відсвяткувала свій мільйон передплатників на каналі YouTube, що є унікальним досягненням для артистів шоу-бізнесу.
 
«Ми єдина підліткова поп-група в Україні, яка створює якісний музичний продукт і є потужним трендсеттери серед дітей та підлітків. Нашій наймолодшій учасниці всього 13 років. І це круто, що ми можемо вважати себе ще і першим музичним проектом в шоу-бізнесі, який зібрав вже мільйон підписників  в соціальних мережах », - коментує успіх Open Kids продюсер групи Юрій Петров.
Хочемо нагадати, що спільна відео-робота Open Kids і Quest Pistols Show на пісню «Крутіше всіх» не тільки зібрала менше ніж за два місяці 22-а мільйони переглядів, а й була номінована в декількох категоріях на музичну премію M1 MusicAwards. А останній кліп на пісню «Хуліганити» всього за 3 тижні зібрав майже 5 мільйонів переглядів.