Відкриття персональної виставки живопису та скульптури «Розквітле листя» закарпатського художника Петра Ряски.В експозиції буде представлено близько 30 живописних полотен, виконаних олією, акрилом на полотні, серед них і триптих «Розквітле листя» та 3 скульптури.

Здається, що колористичну манеру художника не сплутаєш ні з ким: він використовує багато насичених відтінків зеленого, синього, червоного. Закарпатський митець цікавий і тим, що у своїх творах використовує додаткові предмети, зокрема кухонні атрибути – металеві каструлі, чайник, терку, дуршлаг та ін. В експозиції будуть представлені картини, що створені на дверцятах старих меблів.

Кожен твір автора має свою історію, але в експозиції всі вони об’єднані темою весни, любові та кохання. Як пояснює митець назву виставки - “Розквітле листя” – це «період часу, або час кохання, який триває…»
«Вважаю, що емоція, яка переживається та виплескується під час роботи над твором є вкрай важливою. Тому емоційний живопис - він живий, ллється, котиться, співає, танцює та чарує... Це як поезія та роман, твір та комедія. Прагну постійно бачити незвичайне у звичайному світі. Знаходити радість та безпосередність у всьому. Та засобами мистецтва втілювати в життя», - зазначає Петро Ряска.

Варто також відзначити, що наступного дня, після відкриття виставки, художник в МО «Леміш» проведе майстер-клас для дітей – 16 березня о 16:00.