На відвідувачів Сала в понеділок буде дивитись український кінопродакшн в лиці Любомира Левицького. Любомир відомий широкому колу глядачів, як режисер фільму «Штольня», - першого українського трилеру.

Зустріч – не лише унікальна можливість поспілкуватись із представником трендового українського кінематографу, а й шанс стати зіркою його нового фільму «Тіні незабутих предків». Гасло фільму – «Таємниця мольфара».

Після шестирічної перерви автор знову приступає до зйомок молодіжного містичного трилеру. Режисером, продюсером та сценаристом є сам Любомир.

«Це буде стовідсотково модний, український продукт зроблений згідно найновіших технологій. Актори, продакшн та постпродакшн – все буде рідним. Мова фільму також українська,але знову ж таки та, до якої ми уже давно звикли в кінотеатрах»

Наразі акторський склад та подробиці сюжету тримаються у таємниці. Відомо тільки, що зйомки почнуться влітку, а на широкі екрани фільм вийде вже у кінці цього року.

В Сало музеї ресторані Любомир Левицький розкриє деякі секрети свого нового проекту, а талановитих молодих львів’ян, що будуть присутні на зустрічі, режисер запросить на кастинг на другорядні та головні (!) ролі.