Театральні навчання. Показ вистави театру «Паростки» (Київ). «Маленькі історії великого міста».

 • 15.00  - показ вистави.
 • 15.40 – 19.00 театральний тренінг.
 • Під час роботи з аматорським театральним коллективом його керівник перш за все ставить перед собою ціль розвитку його акторів, однак він також хоче аби продукт роботи колективу – театральна вистава - була цікавою для глядача. Зазвичай для роботи з колективом виділено досить мало часу і тому кожен керівник шукає можливостей поєднання досягнення двох цілей. Як використовувати тренінгові завдання у виставі щоби це мало хороший вплив на актора та було прийнятним для глядача?

  Практичний тренінг, який ми пропонуємо, означомить вас з тим як готуючи виставу створювати розвиваючий та мистецький ефект для учасників коллективу.

  Під час тренінгу учасники отримають навик як використовувати розвиваючі вправи в структурі вистави та формувані образу (ролі) та отримають інформацію який фактор впливу на стабілізацію психофізичного стану актора має участь у театральному дійстві (роль, взаємодія з партнером та глядачем).

  Тренер - Віталій Любота (на фото), професійний режисер, художник, педагог, 10 років працює з інтеграційною студією "Паростки" в організації Спілка матерів «Сонячний промінь», де займаються учасники з особливостями психо-фізичного розвитку; арт-директор Інтеграційного Міжнародного Театрального Фестивалю „Сонячна хвиля” у Києві в 2002-2009 роках. Проживає у м. Києві, однак постійно подорожує по Україні та сусідніх країнах та підтримує розвиток особливого театру, надає консультації, проводить майстер класи, тренінги. Для Віталія цінною та важливою є ідея взаємопідтримки спеціалістів у галузі театральної роботи з неповносправними, яку він і втілює у життя.

  Додаткова інформація:

  • Форма одягу: обов’язково мати спортивний одяг, змінне взуття.
  • Умови участі у тренінгу уточнюйте в організаторів
  • Місце проведення: Український Католицький Університет, вул. І. Свєнціцького, 17, конференційний зал на 4 пов.
  • Бажаючих взяти участь у тренінгу просимо зголошуватись до 17 березня (п’ятниця) до кінця дня на адресу [email protected] або за телефоном.

  Контактна особа: Анастасія Войтюк. МТЦ «Непротоптана стежина» - [email protected], телефон: 066 626 13 57