Кав’ярня-галерея просить зголоситись усіх, хто вболівав за українські команди, прихопивши з собою фотоапарат, адже оголошується фотоконкурс.

Якою б байдужою до футболу не була людина, так чи інакше у її життя він втручається. Його люблять сусіди, які гучно про це дають знати співом під вікнами і грюкотом за стіною. Ним цікавляться колеги, які тішаться добутими квитками на очікуваний матч. Про нього емоційно дискутують друзі. Якщо навіть не любиш футбол, його неможливо ігнорувати і залишатись осторонь. Тим паче, напередодні чемпіонату у червні.

Впродовж двох місяців збиратимуться світлини, на яких збережені миті з минулого українського футболу. Ви любите футбол і маєте таких знимок багато? Діліться! Якщо собі нагадали, що такі фотографії є, але вони приклеєні у старому альбомі, а їх автором є мама чи дідусь? Робіть репродукцію і надсилайте! Або може Ваш тато, син або внук грає щонеділі із товаришами на стадіоні сусідньої школи? Такі фото теж цікаві! Журі конкурсу відбере найкращі роботи для виставки.

Телефон для довідок:+38(097) 586-81-95  +38(093) 572-82-22