Виставка репрезентує образи молодих людей 10-90-их років XX століття. У виставці використано оцифровані матеріали Міського медіаархіву Центру міської історії з колекцій Володимира Румянцева, Лесі Крип’якевич (архів Степана Гайдучка), Марини Курсанової, Андрія Боярова (робота Порицького Григорія – Ґреґа), Наталії Філевич, Любомира Петренка, Михайла Французова, Романа Вуса, Бориса Ясиновського.
Дві молоді жінки з цигарками, вбрані у ледь закочені мішкуваті чоловічі штани, заклавши руки до кишень, позують на тлі стіни. Вони заграють з образом, можливо власним, можливо близьким для них, а можливо чужим. Чи жартома, чи цілком серйозно – невідомо.
Мине кілька років і молодь виглядатиме інакше знову. Це те, що особливо притаманно ХХ століттю – пришвидшення, соціальні перетворення та конфлікти, поява відмінних та інтенсивних досвідів, а з ними і уявлень про молодість як протест та можливість зміни.
Виставка є підбіркою фотографій з різних десятиліть ХХ століття, які разом показують як міняються атрибути молодості, тоді як кожна окремо передає схожість насичених та яскравих переживань.
А якими є ваші відчуття молодості?