Україна завжди була місцем зустрічі багатьох культур. Щоб пересвідчитися в цьому, 24 червня запрошуємо до Львівської філармонії. «Фольклор єднає нас» – концерт з такою назвою представить все різнобарв'я закарпатської культури та етносів, які її творили.

У першій частині «Барви Закарпаття» українські, гуцульські, румунські та угорські музики представляють мелодії своїх народів та спільно виконуватимуть народну музику. Учасники концерту – «Тячівська банда» з Солотвина, Угорський державний народний ансамбль під керівництвом Пала Іштвана (Угорщина) та закарпатський гурт «Салонна». У програмі: угорські, русинські, закарпатські, румунські, словацькі, навіть єврейські та ромські народні мелодії.

Друга частина концерту "Таємнича Україна" – проект Міклоша Бота, відомого угорського музиканта, композитора, етнографа, володаря багатьох престижних музичних премій. Протягом майже трьох останніх років Міклош Бот подорожує Україною, збираючи народні пісні. Також він знімає документальний фільм, уривки якого будуть представлені у програмі. В концерті беруть участь Бот Міклош та його музичний гурт з Угорщини, ансамбль «Божичі» (Київ), ансамбль «Древо» (с. Крячківка), «Піснеграй» (с. Попівка, Полтавської обл.) та ін.

Концерт «Фольклор єднає нас» відбудеться за підтримки та під патронатом уповноваженого урядового комісару Угорщини Д-ра Іштвана Грежи, який переконаний, що основою для мирного співіснування людей в Україні є повага і толерантність одне до одного, наслідування та збереження своїх культурних джерел.