Чотири мисткині з міста Ужгород - Пономаренко Надія, Корж - Радько Людмила, Кондратюк Олена та Долгош Одарка, презентують свої твори та каталог «Чотири виміри» в галереї благодійного фонду Гері Боумена в місті Львові.

Цей проект вже був представлений в Ужгороді та в Словаччині, в містах Братислава та Кошіце.

Не випадково тепер виставка відбудеться у Львові. Саме тут, в різний час, авторки здобули вищу художню освіту, і тому Львів, як наступне місто презентації проекту, є закономірним і символічним.

«Чотири виміри» - це чотири різних жіночих погляди на світ та буття. Неповторність, несхожість художнього світу цих мисткинь, різноманітність творів і технік – очевидна, а філософсько - мистецькі  роздуми про суть життя, чуттєвість та емоційність образів притаманна кожній.

Це проект, в якому одночасно співіснують і співрозкриваються індивідуальні творчі програми, найрізноманітніші тенденції  і напрямки, що перетинаються і взаємозбагачуються.

Окрім творчості авторок  об*єднує активна громадська позиція. Створена ними Асоціація творчих жінок Закарпаття  ГО «Нова форма» дає змогу реалізувати різні культурологічні проекти та заходи: ярмарки «Книжковий Миколай», видавничі та медіа проекти, благочинні аукціони творів мистецтва, художні пленери, присвячені  збереженню пам*ятків народної архітектури та інші.

Проект «Чотири виміри» відбувся завдяки підтримці управління культури Закарпатської ОДА та губернатора Закарпатської області пана Ледиди О.О.

Нагадуємо також, що Галерея Гері Боумена чекає на вас щодня (окрім понеділка) з 12 до 19 години.