Автомобільний клуб „MIR” (м. Рівне), національна федерація з автомобільного спорту – Автомобільна федерація України (ФАУ) та її профільний Комітет – Трекових гонок, організовують та проводять Чемпіонат України з трекових гонок. Даний Чемпіонат включений до календаря ФАУ та до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, який затверджений Мінмолодьспорт, і є багатоетапним.

Етапи Чемпіонатів України у вказаній дисципліні автоспорту відбудуться в період з квітня по жовтень 2017 року включно і будуть проведені в таких містах України: Рівне, Київ, Львів, Вознесенськ.

03 червня 2017 року у м. Львів на стадіоні СКА стартуватиме ІІ етап Чемпіонату України „Автоспідвей-2017” з трекових гонок в особистому заліку. Гонка розпочнеться о 17:00 год.

Генеральний інформаційний партнер – телерадіокомпанія „Рівне-1” забезпечує анонсування, висвітлення та трансляцію даного чемпіонату, ведучи зйомку 6 камерами та розміщуючи картинку змагань на електронних носіях ТРК „Рівне-1”, Автомобільної Федерації України через мережу Інтернет на каналі YouTube та на спортивному каналі XSport у прямому ефірі, створюючи велике зацікавлення та рекламний інтерес для партнерів та спонсорів, а також для глядачів.

Контактний телефон Організатора: +38-067-360-47-52, Сергій Пелешок.