Filet народився 1990р. у Польщі. Діджей і промоутер, на даний момент один з найбільш впізнаваних музикантів у Кракові в електронному стилі.
Завдяки його ентузіазму, таланту і важкій праці він розвиває свою кар’єру, граючи треки у відомих клубах і здобуваючи схвальну оцінку від глядачів. На даний момент його можна почути в найкращих клубах міста, зокрема Pasaż, Lastriko and HEVRE, де він регулярно виступає.
Filet дуже амбіційний і приймав участь в таких проектах як Fresh Sundays PL, rezi.dance, Laboratorium Dźwięku Festiwalі дуже популярних циклах вечірок в Кракові на даху будинків , так звані легендарні Roof Party.
У Filet велике майбутнє як Діджея і як самої людини. Якщо запитаєте про його найкращий концерт, то відразу важко сказати. Його основні музичні стилі – це deep і tech house, але якби ви їх не назвали, його сети такі, під час яких ви не будете стояти нерухомо.

Not So Pro народився в 1983р. у Польщі. Пов'язаний з музикою з 20 років.
Він гурман азійської кухні, фанат кіберспорту і знавець афтепаті. Він виріший стати Діджеєм, після того як подивися Love parade на Viva в 90-х роках. Будучи ще в школі, він вперше виступив на концерті.
Протягом своєї кар’єри у нього була можливість грати на різних подіях, починаючи від найбільш особистих, для своїх, завершуючи на великих престижних фестивалях як Nature One Poland, Selector Festival Cracow.
Not So Pro був арт менеджером в декількох клубах у Кракові, зокрема Midgard, Enzo та Base. Він - фіналіст польського Діджей чемпіонату 2008 року.
У 2009 р. він заснував об’єднаний проект Sensualistikz, який дав йому можливість видати свою першу музичну добірку і ремікси, які завоювали велику популярність. Протягом декількох років він в основному грає techno і house. Хоча його сети є electro, вони інколи дивують глядачів чимось неочікуваним.
Not So Pro виступав з такими зірками як Aki Bergen, ATFC, Dr.Motte, Eddie Thoneick, Funkagenda, Letkolben, Moguai, Micky Slim, Olav Basoski, Raul Rincon, Till West і Stefano Noferini. Його найбільший успіх – це перемога в змаганні AudioPole 2016 під час Audioriver Festival.
На даний момент Not So Pro грає в Кракові в таких клубах: Klub Entropia, HEVRE, Lastriko, Klub Pauza and Pasaż.

Вже декілька місяців він ретельно вивчає мистецтво створення музики і невдовзі оголосить свій перший соло EP.