Anna Lee — мабуть, найвідоміший і найулюбленіший діджей в Україні, що не залишає трійку лідерів українських діджеїв протягом багатьох років, нещодавно вiдвсяткувала своє 20-тиріччя в клубній культурі, на клубній сцені і за діджейським пультом.

Вдумайтеся! Це 20 років справжньої музики з особливим особистим почерком від першої дівчини діджея України, саме від тієї, з якої все починалося: клубний рух в країні, клубне життя, клубна мода: від тієї, хто впливав і впливає самим прямим способом на модні музичні тенденції і смаки протягом тих самих 20 років, від тієї, на чиїй музиці ростуть цілі покоління.

Anna Lee — жива легенда і з цим не можна не погодитись! Вона творець, флагман і ідеолог трансового руху в Україні, одна з небагатьох, хто довгі роки залишається вірною своєму слухачеві і улюбленому стилю — музиці щастя і справжніх емоцій, музиці серця!

Anna Lee — автор популярного радіопроекту, що вже став у світі справжнім брендом — «Club-Styles Mix-Show», якому в цьому році виповнилося 12 років, та який виходить на хвилях Afrehours FM (у США, Канаді та Європі). «Club-Styles Mix-Show» це музика без обмежень, музика для якої вік не має значення, музика для тих хто готовий мріяти і відчувати безмежний, емоційний політ разом з тою, що була першою, та разом з тою, що до сих пір залишається кращою! Вона та, хто грає свою музику особливо! Вона – Anna Lee!