Студія художнього татуювання «LINK» за підтримки Міжнародної Асоціації Тату і Пірсингу проводить Studio LINK8-й, триденний Міжнародний фестиваль художнього татуювання TATTOO FEST, що охоплює собою широкий спектр молоді. В Україні ця культура набирає обертів, і має величезну кількість шанувальників, число їх постійно збільшується. Фестиваль TATTOO FEST - це масштабний захід в тату - культурі України, це грандіозний фестиваль для активних, амбітних людей, які звикли нестандартно проводити час. А також для справжніх любителів і фанатів тату - мистецтва, для тих, чиє життя немислиме без мистецтва татуювання.

Фестиваль TATTOO FEST порадує учасників та відвідувачів фестивалю нестандартної шоу-програми, новими обличчями в світі тату, неповторними роботами майстрів, які будуть номінуватися в конкурсах з цінними призами, а також інтерактивними шоу байкерів, виступами прогресивних музичних команд і безліччю інших сюрпризів. Такого роду фестивалі вже більше 15 років проводяться по всій Україні. Де змагаються у своєму вмінні сотні майстрів, збираються тисячі любителів і шанувальників цього мистецтва, а також робиться виставка - продаж обладнання для художнього татуювання та пірсингу, як вітчизняних, так і зарубіжних фірм виробників. Ця акція є цікавою і суттєво відрізняється від загальної маси заходів проведених в славному місті Львів (звичайні виставки, концерти і т.п.).


P.S.
Пориньте в атмосферу драйву, музики, прекрасних робіт, божевільного позитиву і веселощів. Фестиваль відкриє Вам новий погляд на світ, допоможе Вам придбати якісну татуювання. Отримати нові креативні ідеї. Поділитися досвідом і отримати нові знання в області художнього татуювання.

Програма фестивалю тут http://www.tattoofest.org/fest-info/