В експозиції представлено нові твори львівських і харківських молодих митців, які працюють у напрямку станкової графіки, а також – графіку відомого українського художника, члена Королівського товариства живописців та графіків Великої Британії, член-кореспондента Академії мистецтв України Павла Макова.
Творчий проект є продовженням виставкової діяльності молодих митців після резиденції в художника П. Макова, під час якої художники ділилися досвідом, вивчали східноукраїнські графічні традиції, зав'язували нові знайомства, змінювали і створювали світогляд один одного, переосмислювали себе та свої погляди у контексті живого спілкування і спостереження. Частину творів було експоновано у Харкові в галереї сучасного мистецтва «Vovatanya Gallery» (осінь 2016 р.).
Кожен із художників створив свій «щоденник» у доцільній для нього формі малюнку, графічного аркуша, колажу, авторської книги тощо. У своїх роботах кожен досліджує особисті і важливі для нього теми і внутрішні переживання. Учасників виставки об’єднує захоплення естампом, складним, але захоплюючим видом графіки, який потребує від художника терпіння, витривалості і повного занурення у процес.
Виставка цікава тим, що відвідувачі можуть побачити, як традиційна графічна мова набуває сучасного звучання. Поєднання цифрового друку із класичними естампними техніками, офорту, лінориту, малюнку, експериментування з можливостями комп’ютерних технологій і трафаретного друку.
Головний читальний зал Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка, – інтер’єр якого прикрашений вишуканими розписами відомого польського художника та реставратора українського походження Юліана Макаревича – у певному розумінні сакральний простір, котрий більш ніж будь-який інший підходить для експонування творів станкової графіки та авторських книг ручної роботи.

Художники, чиї роботи експонуватимуться:
Павло Маков
Катерина Садовщук
Володимир Гавриш
Марія Гавриш
Анастасія Старко
Євгенія Любчик
Альона Шостко
Марія Виноградова
Валерія Ліхачова
Ольга Бабак
Василь Савченко
Богдан Пилипушко
Куратори: Катерина Сад і Анастасія Старко