Lviv Yoga Day - це наповнений простір для тих, хто шукає відпочинку, душевного затишку та можливості зупинитися і почути себе справжнього у шаленому ритмі сучасного міста. Абсолютно новий формат йога-фестивалю охоплює багато сфер, де кожен з відвідувачів дізнається для себе багато нового зі світу йоги та здорового способу життя, отримає нові унікальні навички. Другий рік поспіль фестиваль збирає прогресивних львів’ян та гостей міста, яких у минулому році було понад 5000.

Для чого?

Команда організаторів має на меті ближче познайомити усіх бажаючих з культурою йоги, представити її багатогранність як стиль життя та образ мислення.

Що чекає на вас у програмі:

Global Hatha Yoga, йога марафон - досвідчені інструктори, справжні експерти навчать вас правильно виконувати техніки йоги і поділяться своїм особистим багаторічним досвідом.
Лекторії - коротко і лаконічно про справжню йогу, медитацію, вегетаріанство і аюрведу.
Мантра музика non stop - концерти відомих українських та європейських гуртів.
Мантра дайвінг від гурту «АTMASFERA».
Вегетаріанські майстер-класи від професіоналів вегетаріанської кухні.
Арт - простір - різноманітні творчі майстер-класи.
Дитячий простір - місце, де всі заняття спрямовані на розвиток і гармонізацію внутрішнього стану дитини

"Йога, як давня фізична та духовна практика, має не тільки оздоровче значення, але й здатність згуртовувати суспільство і виховувати взаємоповагу. Тому сьогодні проведення такого заходу є обов’язковою культурною сходинкою на шляху порозуміння не тільки в нашій країні, а й у світі. ", - коментують ідею організатори.

Плануй своє дозвілля на Lviv Yoga Day!

Більше інформації:

+38 (093) 242 16 52
Марія Кропатницька