Відомий львівський художник, член Національної спілки художників України Ігор Маїк представить п'яту персональну виставку. Її девіз і назва – «До світла», за назвою одного з творів, яким відкривається експозиція.

Ігор Маїк: «Протягом творчої кар'єри постійно прагну вдосконалити та урізноманітнити техніку живопису через монументалізацію композиції, формування рельєфної або й просторової пластики полотен. Якщо ж говорити про мету моєї творчості, то через призму власних пошуків прагну показати авторське бачення добре знайомих, милих серцю мотивів рідного краю, його святині, простори поліві тісняву міст. Завжди працюю з радістю та великим задоволенням. Дякую Богові, Україні, дружині Наталці за те, що надихають до творчості».

У своїй творчості автор використовує ретельно профільтровані свідомістю враження від побаченого чи пережитого, зафіксовані в пам'яті, замальовані на папері чи сфотографовані об'єкти чекають свого часу, щоб перетворитися в картину-образ, коли начебто добре відомі і навіть щодення речі постають на межі філософського узагальнення. Експерименти з композицією, фактурою й кольором пройняті духом новаторства та вічного пошуку.

Телефон каси Палацу Потоцьких: (032) 261-41-45.