Другий рік поспіль співак Арсен Мірзоян та лікар-стоматолог Олена Заблоцька ініціюють благодійний велопробіг. Мета велопробігу 2017 року – збір коштів на концептуальне оновлення онкогематологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. Центр приймає на лікування дітей з онкозахворюваннями з західних областей нашої країни.
Чому саме ця мета?
Діти з онкологічними захворюваннями потребують майже стерильних умов, бо їхня імунна система дуже ослаблена. І через неналежні санітарно-гігієнічні умови дитина може померти від інфекції.
До акції приєдналися мережа прокату veliki.ua. Володимир Лиховід розробив маршрут, який, на його думку, зможе подолати кожен.
Традиційно велопробіг пройде в партнерстві з Благодійним фондом «Запорука». У минулому році, завдяки львів’янам та спонсорам велопробігу, для онкохворих дітей Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові були придбані 5 інфузоматів для введення хімії крапельно. У першому забігу взяли участь близько 300 львів’ян.
Щоб взяти участь у велозаїзді, необхідно сплатити реєстраційний внесок. .
Початок реєстрації 3 червня о 10:30 на площі біля Оперного театру, о 12:00 старт велопробігу!
Контактні особи:
Володимир Лиховід: 097 749-26-84
Тетяна Зякун: 067 614-44-03
Ірина Сахно: 050 410-44-84