Рок-гурт «Іспанія» заснували Льоша Зволинський – гітарист гурту «Скрябін», та фіналіст Голосу Країни, один з вокалістів гурту під час «Теплого туру» – Аніс Еттаєб.
В грудні 2015 року гурт «Іспанія» заявив про своє існування, розмістивши в інтернеті live-відео, в якому прозвучала українська версія сатиричної пісні «Фіаско» російського гурту «Ленінград». «Етимологія українського матюка» – пісня про культуру, українську мову та про роль справжнього життєвого лексикону в мистецтві. Про те, що в становленні культури важливі всі її етапи та складові. Що ігнорування, приміром, «радянського» періоду, із історії викреслює цілий прошарок суспільства, яке все одно залишається українським. Що, наприклад, ігнорування такої складової мови, як матюк, заперечує існування певних емоцій. Ця пісня про те, що ідеалізування призводить до штучності.
Ці хлопці пообіцяли продовжити справу Кузьми Скрябіна творити щиру музику про життя. Вони презентують свій перший альбом. Відвертий український рок – ось що станеться з кожним на цьому концерті. Буде голосно і чесно.
Довідка за тел. (032) 242-25-94; (067) 370-67-73