Кожна людина має своє власне особливе звучання, Гонги здатні відтворювати живе звучання людей. Купання в звуках Гонгів – це свого роду симфонія звучання присутніх в залі глядачів, поєднана Гонг-Майстром у єдину гармонію. Live-композитор Андрей Сутугинас творить свої симфонії з допомогою власної колекції архаїчних інструментів та Гонгів в присутності глядача.
Колекція Андрея Сутугинаса налічує кілька десятків інструментів, серед них симфонічні та планетарні Гонги (із звучанням планет), співаючі чаші, окарини, шруті (фісгармонія), Конх (велетенська раковина), дзвіночки, сопілки, монохорд (рідкісний струнний інструмент) та інші. Перлина колекції – новий найбільший у Східній Європі Гонг, який має якість поєднання чотирьох стихій у п’ятий елемент. Через його велетенський розмір в мережі почали з’являтись жартівливі чутки та легенди: «Подейкують, що прибув Він на власному кораблі, а щоб Його розвантажити брукує сил дев’ятьох велетнів». Зустріч пройде у форматі спілкування із майстром та релаксації під звучання інструментів. На «Купанні в звуках Гонгів» слухачі розташовуються лежачи на килимках, бо всидіти поруч із такою вібрацією практично не можливо.
Доктор Андрей Сутугинас (Вільнюс, Литва) відомий своїм досвідом в області звукової терапії понад 18 років. Звукотерапії навчався в Індії, Англії та США, є членом міжнародної асоціації звукотерапевтів. Гонг-Майстер працює із звуком, як з високоефективним та найбільш екологічним інструментом для взаємодії із людським тілом та психікою. Автор програм, семінарів, F.I.R.E інструктор, музикант, Live-композитор.