В ці вихідні у Львові пройде фестиваль мобільних ігор і технологій.

У Львові пройде перший фестиваль мобільного геймінгу і технологій Алло Mobile Game fest організований компанією «Алло» в партнерстві з «Samsung Electronics Україна». У рамках фестивалю пройдуть чемпіонати популярних мольних ігор, битви літаючих дронів, встановлено майданчик віртуальної реальності, трек для тест-драйву електричних транспортних засобів, розвиваючі майстер-класи, розіграш призів та багато іншого. На фестивалі учасники зможуть як ознайомитися, так і особисто випробувати новинки зі світу мобільних гаджетів – від смартфонів до електротранспорту.

Протягом квітня-травня фестиваль проїде по п'яти найбільших містах України – Дніпро, Одеса, Львів, Харків і Київ. Відвідування та участь у всіх заходах Алло Mobile Game Fest абсолютно безкоштовна, та не має вікових обмежень.

Фестиваль включатиме в себе безліч тематичних зон. Так, в ігровій кіберзоні пройдуть змагання з таких мобільних ігор, як Angry Birds, Асфальт 8: Airborne, Dragon Sim Online, Zooma, VainGlory, Heartstone, World of Tanks: Blitz, Clash Royale, Minecraft: Pocket edition. На спеціально обладнаному треку учасники зможуть випробувати різні види електротранспорту під наглядом інструкторів. Буде представлено унікальний майданчик Samsung VR Zone – тестування технології віртуальної реальності. На головній сцені для всіх присутніх пройдуть вікторини, конкурси та квести.

Фестиваль надасть можливість всім бажаючим спробувати стати пілотом дрона. Родзинкою стане «Битва дронов», де учасники будуть змагатися в мистецтві управління літальними апаратами. Взяти участь у всіх турнірах, конкурсах та квестах зможуть як досвідчені геймери і знавці техніки, так і новачки.

В маркет зоні презентують новинки мобільної індустрії, а також сувеніри та одяг з ігровими персонажами. Для кожного міста набір продукції буде унікальним. Учасники фестивалю першими зможуть ознайомитися з новинкою Galaxy S8, продажі яких в Україні почнуться тільки з травня.

На фестивалі кожну годину буде відбуватися розіграш подарунків, а для переможців змагально-турнірних ігор приготовані суперпризи і нагороди у вигляді топових смартфонів і планшетів Samsung.

Розважальні зони будуть організовані в приміщенні торгового центру, а також на території парковки. Для участі у турнірах і змаганнях реєстрація є обов'язковою.

Детальніше про реєстрацію:

https://vk.com/lviv032ua?w=wall-31490219_44615

https://www.facebook.com/lviv032ua/photos/a.283197255071632.70946.240708769320481/1458379664220046/?type=3&theater