Зв'язок матері і дитини – один із найсильніших у світі. Бо материнська любов є дуже сильною, а мамина молитва завжди оберігає, у який би глухий кут не завело нас життя.

Тепло, любов, ніжність та турботу про дітей жінки здавна виражали у піснях. Важка, виснажлива робота, яку вони виконували по господарству, нестача засобів на існування, та всілякі дрібні негаразди не заважали матері знайти кілька хвилин для свого маленького сонечка, надто, коли дитина готувалася до сну. Ще з малечку неньки співали дітям колискову, наповнювали її своєю любов’ю, зичили малятам здоров’я, щастя, добробуту, приправляли невибагливі рядки простенькою мелодією, організованою ритмом колиски. Заколисані тембром маминого голосу і теплом, яке віє від матері, малята засинали. Монотонний тихий спів і пестливі слова також допомагали приспати дитя. В піснях розповідається, як до колиски підступає пухнастий котик, як прилітають голуби і приносять на крилах сон, є у колискових і образи Дрімоти, Сну. Часто траплялося, що у колиску до дитини окрім казкового кота, про якого співалося, садовили справжнього вусатого, й вважалося, що його муркотіння заспокоювало малятко.

«Ой ходить сон коло вікон, а дрімота – коло плота» - співали матері, заколисували діток і далі поверталися до важкої буденної роботи. Але ніжність та турбота про своїх малюків все ж не залишали їхнє серце. Саме таким заспокійливо-мрійливим за характером буде концерт, на якому Ліля Вікарук, Ірина Жовтолист виконуватимуть найніжніші колискові.

Каса: (032) 235-89-46