Ніно Катамадзе – це вокал, що зачаровує та не залишає байдужим нікого. Джазові наспіви, багатющий тембр голосу – все це змушує серця шанувальників битися частіше. Зустрічайте, незабутня Ніно Катамадзе у Львові!

Джаз буває різним, стриманим, емоційним, важким і виконаним «на кінчиках пальців». Ніно – виконавець, в репертуарі якої переплітається як джаз-рок, так і легкий ембієнт джаз. Разом з групою Insight вони підкорюють місто за містом. Про вокальні дані Ніно Катамадзе ходять легенди, не дивно, що варто афішам з'явитися в місті, як квитки розкуповуються незалежно від ціни. Тож не зволікайте, а вже зараз замовляйте квитки на концерт Ніно Катамадзе у Львові! Відчуйте усю силу грузинки вживу! Замовляйте квитки на концерт Ніно Катамадзе у Львові вже зараз! На вас чекає кілька годин музичного задоволення. У програму концерту увійшли улюблені композиції шанувальників таланту Ніно. Звісно ж, ніякої фонограми. А ще нам обіцяють зовсім несподівані аранжування найяскравіші композицій із знаменитих альбомів грузинки.

Легендарна грузинська співачка їде до Львова! Зустрічайте неймовірна Ніно Катамадзе у Malevich Concert Arena 28 травня.

VIP 1 і VIP 2 - це окремі ізольовані кімнати підвищеного комфорту, на другому поверсі, із скляною стіною, вмістимість 14 та 10 людей відповідно;
Sky Lounge 1,2,3 - це окремі VIP-балкони на третьому поверсі з окремим обслуговуванням та невеликою кількістю відвідувачів.