Щось сталося? - та ... НІЧОГО особливого.

Проект спрямований на допомогу жінкам, що постраждали від психологічного чи фізичного насилля.

Ну і чого раптом? - Просто кожного разу, коли доводилось промовляти слово "нічого" ми вмикали стрім прямо з серця та мозку. Нам вдалося спіймати та зберегти для нащадків унікальні картини свідомості, зроблені жінками перед тим, як на питання "Що сталося?" відповісти #НІЧОГО

НІЧОГО: виставка колажів Анаід Агаджанової та картин Габріелли Тегзе - розсекречений бекстейдж процесу здобуття героїчних перемог та здійснення важливих відкриттів, неможливих без ситуацій, після яких і виникає питання "Що сталось?"
Дивні історії, що починаються з вибору між "усім та нічим" на користь "усього". Де, виявляється, що УСЕ - це про віддати, залишившись з нічим. Як страшно тонути, впавши глибоко-глибоко в себе. Як стати невидимою розчинившись в тумані сумнівів та спогадів.
До експозиції війдуть також ілюстрації з ще невиданих підручників "Методики птаха Фенікса", "Терапевтична Укрзалізниця", "Воскресіння фотошопом" та "Зцілення акриловими фарбами".

Анаід Агаджанова - продюсер, піарниця, фахівець з організації фестивалів. Найбільш відома як екс-менеджер Сергія Жадана та співпрацею з Dakh Daughters; очільниця ексцентричного фестивалю UrbanExplorationLviv та епатажної акції мистецтву місце всюди.

Габріелла Тегзе - художниця, ілюстратор, графічний дизайнер. Автор двох персональних виставок "Риби люди Птахи" та Postering Shmonstering. З 2009го активно бере участь в різноманітних українських і міжнародних пленерах, резидент фестивалю Credens I-III та Illustration Fest. Викладач в Creative school.

На відкритті ми розкажемо про проект, що народився під час підготовки до виставки, спрямований на допомогу жінкам, що постраждали від психологічного чи фізичного насилля. Активна стадія втілення почнеться 28-го травня.
Якщо ви хочете допомогти будь ласка пишіть на пошту [email protected]