Фіналіст Національного відбору «Євробачення-2017», переможець шоу «Х-Фактор 6» - дивовижний Melovin.

Молодий, але вже надзвичайно популярний артист виконає для вас свої красиві композиції і подарує незабутні емоції. Відомі хіти і нові авторські пісні прозвучать в живому виконанні. Не пропустіть!
Melovin (тоді ще - Костя Бочаров) тричі намагався добитися уваги суддів українського шоу «Х-Фактор». В результаті хлопець здобув тріумфальну перемогу в фіналі.
Наступним важливим кроком для початківця артиста стала участь у Національному відборі конкурсу «Євробачення-2017». І тут хлопець домагається крутого результату - виходу в фінал. Більш ніж півмільйона людей дивилися викладене в YouTube виступ Кості на відбірковому турі «Євробачення».

Виступ Melovin з авторською піснею Wonder підкорило всіх членів журі. Особливо вражений був Андрій Данилко, для якого номер Melovin став самим атмосферним і потрапив на перше місце особистого «ТОПу» члена журі. В цілому ж позитивними коментарями Костю просто засипали.

Творчість Melovin - це музика, народжена в результаті сміливих експериментів з електро та фолком, поп-музикою і соул. У кожній композиції артиста можна почути унікальні поєднання звуків. У них - особисті почуття, переживання, емоції виконавця.
Перша офіційна пісня артиста Melovin - композиція «Не самотня». Дебютним відео музиканта став кліп «На зліт». Неповторний образ, чуттєвий і сильний вокал, - все це Melovin! Побачимося!