Lviv’a`Live – проект який зколихне Львів.
Стартуємо вже 12 травня з фестивалю у !FestRepublic club на якому відіграють кращі діджеЇ країни: Tapolsky, Vovking, Kristyen, Probass, MC Govorun а також для вас заспіває улюбленець львова – Ivan Navi.

Ivan Navi - Ivan NAVI – номінант музичної премії YUNA2017 в категорії “Відкриття року”, артист, який створює хвилі в сучасній українській танцювальній музиці. Виконавець, дебютний кліп якого на пісню “Такі молоді”, побив рекорди українського YouTube, а пісня впевнено тримається в топі українських радіочартів. Фіналістпроектів “Голос країни” і “Хіт-конвеєр”.
Перший виконавець з україномовними піснями в стилях house, tropical house. Не пливе за течією, а змушує її рухатись під його ритми.

Tapolsky - один з найкращих бейсових продюсерів країни. Неодноразово організовував найкращі бейс фестивалі та розвивав музичну культуру цього напрямку. Засновник радіошоу Time 2 Bass на радіостанції Kiss FM. Регулярно писав статті популярним молодіжним журналам. Вважається одним із засновників і першопрохідцем бейс культури в Україні. З 2016 року служить в АТО мінометником але це не заває йому і надалі підримувати бейс течію!

Vovking - всього лиш після 2х років проведених в студії він став одним із самих успішних Bass продюсерів України та видатним представником світу Breaks. Маючи підтримку таких зірок як: Crystal Method, Dub Pistols, Splitloop, General MIDI - він став першим українським продюсером на чолі жанрових чартів інтернет магазину Trackitdown та гостем топових breks-лейблів Toastclub (Ірландия), U & A, Benefit (Великобританія), Elektroshock (Іспания), Kick IT (США). Учасник фестивалів - Ideology, Global Gathering, Пиратская Станция і самих потужних бейс-івентів в різних частинах України! Під його лайв-сет ти не зможеш встояти на місці!

Kristyen - красуня, що є еталоном нового покоління хаус-тусовки! Саундпродюсер, реміксер та учасниця популярних медійних проектів. Резидент найкращої радіостанції Kiss FM. Успішно співпрацює випускаючи свої ремікс-роботи з Monatik, Mozgi, Green Grey, Tamerlan & Alena та іншими, що постійно звучать в ефірі популярних українських радіостанцій. Ії музичний вогонь і харизма за пультом однозначно прийдуться тобі до смаку!

Probass - Чемпіон RedBull Thre3style 2014. Фіналіст чемпіонату світу. Яскравий та неординарний персонаж. Об`єднує в своєму виступі найновітніші електронні девайси, міді клавіатури, драм машини та класичний вініл. Відіграв вже більше ніж у 500та містах змінивши при цьому 8 країн! Відіграв з такими легендами як: ONYX (New York (USA)), M.O.P. (USA), а також: GUF, Баста, Каста, ТГК, Cent, Макс Корж, Карандаш, АК — 47, Loc-Dog, Chemodan Clan, Триада, Nеoize MC, Рем Дигга. З 2013 року штатний Dj проекта Kavabanga & Depo & Kolibri.

На вас очікує маса сюрпризів від організаторів та гостей сцени, драйвова ніч і гарний танцювальний відпочинок.
Приєднуйся - буде круто!