Виставка студентки 6 курсу кафедри художнього скла ЛНАМ. «Жінка» є ключовим концептом у творчості Яни Масалович. Вона ретранслює її образ у найрізноманітніших варіаціях: спокусницею, мінливою, хвилюючою, ніжною, тендітною наче скло, а іноді такою незворушною… Жінка – це маленький всесвіт, навколо якого все обертається.
Це берегиня-мати і водночас це «мистецька форма», яка буває дуже різною. Кожна робота торкається певної проблеми, яка була пережита і переосмислена авторкою Це її особисті внутрішні рефлексії, своєрідна поетизація жіночої сутності, майстерно передана у живописних та скляних експериментах.
Метою проекту є продемонструвати авторське бачення молодою художницею образу жінки, інтерпретованого у живописі та склі.
Живописні твори художниці вирізняються непересічною експресією, динамікою композиційних рішень та особливим відчуттям кольору.
Її роботи у художньому склі демонструють високий мистецький рівень, професійне володіння складними технологічними прийомами та формотворчими методами.
Куратор виставки – Орест Принада, приват-доцент кафедри художнього скла ЛНАМ.