и не тільки Україну але і Європу. Лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів активно займаються популяризацією акордеону в Україні. Організатори концерту-фестивалю «Акордеонна осінь».

У 2017 році виповнюється 5 років від початку діяльності колективу, за цей час хлопці зуміли наповнити свій репертуар різноманітними творами: від диско і року до класики. Авторську музику «Resonance trio» створює лідер колективу Назарій Любінець, оркестровки - Богдан Андрійчук. Для них характерна поєднання нових тем, оригінальних мелодій і авторський почерк. Справжнім об’єднуючим елементом колективу є акордеоніст-імпровізатор Володимир Висоцький, який вносить влучні корективи щодо композиції і оркестровки.

На концерт 29 квітня колектив підготував багато сюрпризів для своїх слухачів, серед яких будуть нові кавер-версії на світові хіти та цікаві інструментальні поєднання. Найголовнішим сюрпризом стане презентація нового авторського твору «Турбулентність», який увійде до нового альбому колективу «Залізний птах».