Презентація книги репортажів відомої польської журналістки українського походження Марії Степан «Człowiek to człowiek, a śmierć to śmierć».
Марія Степан працює на польському громадському телеканалі TVР. За свої сюжети про життя поляків поза Польщею цього року отримала престижну телевізійну премію імені Мачея Плажинського. Вона була у центрі найважливіших подій Революції Гідності та в епіцентрі бойових дій АТО. У Києві, Краматорську, на місці аварії збитого малайзійського Boeing під Донецьком, в Криму, на полігоні поблизу Львова і на лінії фронту в Маріуполі. Людина є людина, і смерть є смерть – це книга репортажів з України, написана, зокрема, з розповідей безпосередніх учасників подій. Книга, яка вийшла у світ у лютому 2016 року стала зверненням до світової спільноти не забувати про країну, в якій триває війна, адже війна є ближче, ніж думає Європа.

Під час презентації можна буде придбати книгу.

Для уточнення чи отримання додаткової інформацію просимо звертатися до директора Львівського музею історії релігії Ореста Малиця: 067-673-04-10