Active Weekend – це близько 30 спікерів з різних міст України, що зберуться разом у Львові та проведуть тренінги, майстер-класи, розкажуть історії успіху. Також у програмі ігри, музика, кіно просто неба та багато іншого.
Active Weekend – це одноденний фестиваль, створений з метою залучення людей до активного відпочинку.
На один день Парк Культури у Львові стане осередком найактивніших людей міста та найцікавіших занять на цілих п’ять годин! Парк буде поділений на такі зони:
● Dance – територія, де хореографи різних напрямів проведуть розминки і навчать всіх бажаючих танцювати базові кроки сальси, танго, hip-hop`у та ін. А на завершення вас чекає спільний танцювальний флеш-моб
● Акторська майстерність – вас чекають таємниці імпровізації, акторський та вокальний тренінг, вправи для розвитку навичок публічного виступу та море задоволення від спілкування з найпеспективнішими молодими акторами Львова
● Speaking club – місце, де на питання: «Do you speak English» ви можете почути «Niestety nie, ale bardzo dobrze mówię po polsku». Тут ви зможете апробувати свої знання аж у 5 мовах!
● Nature – тут ви отримаєте знання про екологію, вегетаріанство, матимете можливість відвідати майстер-клас з йоги та дізнаєтесь більше про техніки медитації.
● Workshop – зона на якій протягом 5 годин 5 різних спікерів проведуть для вас тренінги та лекції на актуальні теми. Ви дізнаєтеся про мистецтво красномовства, трішки поринете у світ психології, поглибите свої знання з фінансовою грамотності, а також про те як поєднувати роботу з громадською діяльністю.
● Медіа – тільки тут ви дізнаєтеся таємниці про те, як стати популярним на просторах медіа завдяки акаунту в YouTube чи Instagram. Або вам розкажуть про те, як правильно виставити композицію вдалого і цікавого фото. Між тим, до зони медіа належатиме фотосушка, яка обов’язково приверне вашу увагу масштабністю цих робіт.
● Дитяча зона – для наймолодших відвідувачів заходу ми також приготували невеликі сюрпризи. Саме на цій зоні вони зможуть весело провести час з аніматорами, погратися в цікаві ігри, потанцювати, помалювати та послухати захопливі нові казки.
● Play Game – спорт-це життя і йому місце на Active Weekend! Тут ви зможете відволіктись від яскравої програми і просто пограти бадмінтон, твістер, покопати м’яч чи покидати тарілку. Або зіграти командою в одну з настільних ігор – Монополія, Alies чи звичайна Мафія, на якій відразу можеш застосувати на практиці знання отримані у зоні Акторської майстерності.
І на завершення для всіх-всіх-всіх, хто буде з нами весь день і тих, хто приєднається вже ввечері, відбудеться концерт молодих і перспективних музичних гуртів Львова.