«Спів існування» – це друга частина концептуального мультимедійного проекту «Спів існування», який об’єднав в одне неповторне і карколомне ціле нову поезію Галини Крук, відеоарт Олексія Хорошка та вокальні й музичні імпровізації Ольги Коломиєць і Романа Бардуна.

Головна ідея авторів проекту – шляхом синтезу вийти за рамки окремих видів мистецтва у чисте поле нового сенсу і відкрити свою терру інкоґніта. Сміливо, часом – безжально, схрещуючи поезію, музику, спів та візуальний ряд, вони заставляють нас зазирнути крізь тріщини того, до чого ми звикли і що часто заважає нам побачити найголовніше. Матерія, з якою вони експериментують – лежить на відстані простягнутої руки, вона доступна і впізнавана, проте часом настільки легкозаймиста, що незначного поштовху достатньо, аби почалася ланцюгова реакція креативної взаємодії всього з усім, всіх з усіма. Бо буття наше і є такою натхненною та небезпечною взаємодією. Одним словом – Спів існування.

Про учасників проекту:

Роман Бардун: джазовий піаніст, композитор, вокаліст та керівник низки міжнародних джазових проектів, зокрема: “FutureEtno”, «Ad libitum», «FBI Jazz Project».

Ольга Коломиєць: музикознавець, досліджує і практикує різні світові музичні традиції, спеціалізується в музичній орієнталістиці, авторка низки досліджень про класичну музику Північної Індії, входить до складу Міжнародної ради з питань традиційної музики при ЮНЕСКО, викладач факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Ів. Франка.

Галина Крук: письменниця, перекладач, літературознавець, авторка трьох поетичних збірок (“Мандри у пошуках дому”, «Сліди на піску» та «Обличчя поза світлиною») та двох дитячих книжок, перекладених 15-ма мовами; авторка художніх перекладів з польської, російської і білоруської; учасниця багатьох українських та міжнародних літературних фестивалів та мистецьких проектів.

Олексій Хорошко: художник, сценограф, перформер, візуаліст, учасник більше ніж 100 персональних та групових виставок в Україні та за її межами. Робив сценографію для багатьох театральних постановок та концертів, учасних цілого ряду українських та міжнародних фестивалів та спільних арт-проектів».