Весна прийшла і в "Кафе 1" навіть ялинки зацвіли! Відкрийте своє серце цьому солодкому та бентежному передчуттю безмежного щастя і романтики. Завітайте до "Кафе 1": може, хтось із ваших мрій залишив саме для вас "Вино для незнайомки"? Може, ви і є та незнайомка?

Давня італійська традиція "підвішеної кави", яку описав у своєму романі письменник Тоніно Бенаквіста, дійшла до України не так давно. Перші активісти з'явилися у Харкові та Ужгороді. За лічені тижні завдяки соціальним мережам традиція поширилася на всю країну.

Львівська винотека "Кафе 1" не могла залишитись осторонь подібної акції і, в силу своєї специфіки, "підвісила" вино. Відвідувачі мають можливість не лише залишати незнайоцям та незнайомкам напій, а й познайомитись з ними, як у епістолярну епоху - таємними листами "одиничками".

Перш за все, це - соціальний проект, альтернатива інтернет знайомствам "всліпу". Інгтригуюча романтична акція сприятиме живому спілкуванню молодих людей за келихом вина.

Залучитись до "підвішеного вина" дуже просто: у "Кафе 1" абсолютно кожен може залишити бокал вина, свої контакти, а також будь-який меседж для незнайомки або незнайомця.

Велінням долі його послання знайде випадкова людина та, при бажанні, зробить відповідний жест: залишить свій номер телефону та бокал вина.

Представники закладу невідкладно повідомлять вас, коли це станеться.
І хто знає, можливо, наступного разу ви питимете вино уже вдвох…
Істина у вині. А у "підвішеному вині" може знайтись істинне кохання чи дружба…

Телефон для резерву столика: 242 33 69