Режисер: Aнджей Вайдa.

Ролі виконують: Войцех Пшоняк, Александр Бардіні, Збігнев Замаховський, Войцех Клята, Мажена Трибаля, Ян Пешек, Ева Далковска, Піотр Козловський, Анна Муха,  Кристина Захватович.

1936 рік.  Доктора Koрчака, який веде на радіо популярну програму, викликає шеф і він довідується, що його рубрику знято з ефіру. Розчарований таким проявом антисемітизму, він цілковито присвячує себе виховній діяльності. Опікується інтернатом для єврейських дітей, викладає у Музичній академії. Починається війна. Під час оборони Варшави доктор Корчак виконує функції військового лікаря. Після капітуляції він повертається до свого сиротинця, який невдовзі переносять до гетто.

Панує голод. Корчак використовує будь-яку можливість утримання інтернату.  Гетто переживає трагічні дні ліквідації. Розпочинається вивіз людей. Корчак відкидає можливість втечі на арійський бік. Він вирішує не залишати своїх вихованців .

На світанку до інтернату вторгаються німецькі солдати. Діти із жовтими зірками на одязі марширують на плацу. Товарний потяг везе Януша Корчака та його вихованців у бік концтабору Треблінка.  Аж раптом вагон відчіпляється від складу і зупиняється у мальовничій сільській місцевості, осяяній ранковими променями сонця. З вагону вистрибують щасливі і веселі діти і разом із доктором Корчаком поступово зникають за обрієм.