В місто Лева незабаром пройде масштабне та захоплююче дійство – гранд-шоу «Міс Львів-2012». Хорошою традицією для львів’ян та гостей міста стало обирати найгарнішу та найдостойнішу представницю слабкої статі, котра б увесь рік носила корону найвродливішої дівчини нашого міста.

Цього року першукрасунь Львова оберуть 14 березня 2012 року на сцені Львівського національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. А вже за два тижні переможниця конкурсу представлятиме Львів на національному конкурсі краси «Міс Україна-2012» у Києві.

За словами директора конкурсу Валерії Никифорець: «Міс Львів – це єдиний на сьогодні ліцензований конкурс краси в нашому місті, який дає можливість переможниці представляти Львів не лишень в національному конкурсі краси але й міжнародних. Його історія сягає вже близько 18-ти років. Щороку «Міс Львів» відвідує понад 1000 глядачів, а ще близько 750 000 глядачів збирає, біля своїх екранів, телетрансляція церемонії визначення переможниці».

Довідка: Переможницею минулорічного конкурсу стала 18-ти річна, львівська модель, Олена Язовецька, - студентка географічного факультету Львівського кооперативного коледжу економіки і права. Котра, протягом року, представляла Львів на всеукраїнських і міжнародних конкурсах краси у Києві, Женеві, Баку та Анталії.