В De Luxe party hall розпочинається новий сезон "Divishnik luxe", абсолютно у новому форматі. 
Новий "Divishnik" - об'єднає найкрасивіших та найавторитетніших дівчат нашого міста, котрі отримають прекрасну нагоду, окрім того що насолодитись якісною музикою від найкращих діджеїв, вишуканим алкоголем, смачною кухнею, тощо; ще й поєднати приємне з корисним, та взяти участь в ексклюзивному змаганні за головний приз - нової серії вечірок, "тільки для дівчат", - 10.000гривень!!! 
Суть змагання: 
Ви приходите, розважаєтесь, смакуєте фірмові напої, танцюєте, приймаєте участь в різних інтерактивностях від МС, збираєте фішки(каблуки), заповнюєте їх та кидаєте в лототрон, котрий бачите перед собою на DJ стійці. 
Отже: 
1. Кожне Ваше відвідування "Divishnik luxe" - гарантовано дарує Вам - 1 фішку.
2. Найбільший рахунок вечірки - отримує 5 фішок.
3. Активність. Участь в конкурсі від МС - 3фішки.
4. Online - активність, зокрема афіша добавлена в instagram, гарантує Вам - 3 фішки.
5. Любительниці позувати перед спалахами фотокамер та бажання бути кращими - можуть сміливо приймати участь в фотоконкурсі "Best Divishnik Luxe" - стати найпомітнішими, найобранішими, та отримати - 10 фішок відразу.
6. Бути просто "найживішою" та найпомітнішою для МС на танцмайданчику і гарантовано отримати від нього комплімент - 1 фішку.
7. Заповнюй фішку. Напиши своє ім'я, прізвище та номер телефону. 
8. Кидай з особливою і впевненою вірою у власну перемогу в лототрон котрий бачиш на стійці D.J 
9. 6 квітня приходь на розіграш Головного Призу "Divishnik luxe" - 10.000 грн та чимало інших не менш цікавих та цінних призів. 
Більше фішок-більше шансів на саме Твою перемогу.
Нові дівочі вечірки, Нова атмосфера розкоші, сюрпризи, подарунки, традиційно безкоштовне шампанське та ексклюзивні еротичні шоу очікують наших красунь вже у цей четвер.

Erotic show 
Free alcohol 
Dress code: cocktail 

Dj Abfaer 
Mc Pirogov

Деталі та бронювання столиків : 
096 276 888 5 
093 134 53 79