Музика завжди була засобом самовираження. Але сучасна музична індустрія висуває особливі вимоги до артистів. В епоху буйства жанрів і стилів кожен з музикантів прагне стати автором нового музичного напряму, створити свіже неповторне звучання, здатне передати емоції і настрої по-новому. Rumbero-х - це музика з гарячим серцем і живими почуттями.

Фронтмен Rumbero в - латиноамериканець, відомий хореограф, шоумен і глава журі грандіозних телепроектів Амадор Лопес. Не дивно, що в музиці Rumbero-х звучать заводні латиноамериканські ритми, а діяльність групи сприяє популяризації латиноамериканської музичної і танцювальної культури в Україні.

Група сповідує реггітон стиль - стиль музики і танцю, який об'єднує в собі реггі, техно, хіп-хоп, реп, латинську музику з додаванням біта і важкого басса. Треба відзначити, що Rumbero-х - єдина група в країні, яка співає в цьому стилі. Крім цього, вони - ті, хто вперше поєднав у своїй творчості дві культури: українську і латиноамериканську.

Стрижень Rumbero Творчий х - це гарячий венесуельський мачо Амадор Лопес, неординарний і чарівний Соліст групи Олег Серафін, а також запальний шоу-балет. Всі вони є єдиним музичним організмом, де серце - це музика, а душа - це безперервний ритм танцю, в якому вони живуть.

У репертуарі групи - концертна програма, де кожна композиція - окрема історія, запальний ритм, приголомшливе шоу з вокалом, танцями і колоритними костюмами.