60-річчя – неймовірно солідна дата для ювіляра. Що вже й казати, якщо ювіляр не один, а цілий колектив! Вже понад пів століття Черкаський академічний заслужений народний хор тішить слухачів народного жанру та поєднує на сцені кольори музики, співу і запального танцю. Тепер львів'яни та гості міста теж мають змогу прислухатися до одного із найглибших пластів української творчості – народного співу. Львівська філармонія святкуватиме ювілей черкащан з розмахом – концерт поєднає в собі найкраще з репертуару колективу та обіцяє яскраве видовище.

Створений у травні 1957 року хор пройшов яскравий творчий шлях. З перших років свого існування він заявив про себе як самобутній, неповторний пісенний колектив на живій і міцній народній основі, що черпає своє натхнення з фольклорних джерел, відкриваючи слухачеві перлини української класики. За роки діяльності хору його праця не минула непомітною – десятки народних та заслужених артистів України у складі колективу свідчать не лише про їхню залюбленість в народну музику, а й про високий професійний рівень музикантів.

Черкаський академічний заслужений народний хор увібрав у себе мелодику, дух і слово українського пісенного мистецтва й підняв його на найвищі вершини. Колосальний колектив з 70 учасників, серед яких і оркестр, і танцювальна група, відтворюють всю глибину фольклорної традиції. З 1997 року хор перебуває під керівництвом Леоніда Трофименка й втілює на сцені народні традиції, об’єднуючи однією ниткою пам'ять предків й іскри нового звучання. Якісна музика та постійніоновлення у репертуарі хору зможуть вразити й здивувати всіх поціновувачів українського фольклору.