Зустріч з художніми творами, аналогів яким немає у світі!

Всього два роки тому в “Зеленій канапі” відбулась перша персональна виставка київського художника Олексія Коваля Сказати, що виставка сподобалась замало. Виставка просто вразила! Особливо припали до душі глядачеві портрети в оточенні прекрасних барокових орнаментів.

З тих пір шанувальники постійно запитують: коли ж буде ще одна можливість побачити це незвичайне майстерне мистецтво? А тим часом його можна було дивитися на чисельних виставках у 2016 році в Київських галереях,а також на виставці 2017 року в Дніпрі.

Як говорить Олексій, - усі зустрічі в нашому житті – не випадкові. Часом буває так, що зустрічаєш людину, чуєш музику, бачиш картину і відчуваєш, що знав її завжди, розумієш її до найменшої риси. Напевне, так виглядає доленосний зв’язок, що тягнеться за нами скрізь усі наші життя. Сама такою, доленосною, є зустріч із творчістю Олексія Коваля. Його картини емаллю називають кодом нації, квінтесенцією усього, що ви бачили чи знаєте про Україну, природу, подорожі, життя. Особливо привабливою є надзвичайна довговічність живопису із емалі. Скільки б століть не минуло ці картини не зміняться. Тому й теми для творів Олексій обирає позачасові. Через них можна відчути зв’язок поколінь. На виставці Олексія Коваля “Зустріч” на вас чекатимуть нові твори майстра із серій “Україна”, “Пейзаж”, “Натюрморти” у техніках гарячої емалі, а
також не бачені досі у Львові кольорові офорти художника. Вже у цьому році побачені вами картини иставлятимуться в Одесі, Києві, Торонто, Відні..

До Зустрічі!