В День народження Лесі Українки усі бажаючі зможуть відвідати виставу за запрошенням.
Лідія Данильчук: "...Вистава вже дуже давно не гралася на Львівській сцені і ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з глядачами, котрі ще не бачили наших вистав і з тими, хто ще нас пам'ятає. Знайте, що ми живі, ми будем вічно жити, ми маєм в серці те, що не вмирає!
Драматична поема Лесі Українки "На полі крові" (1909) пропонує оригінальний погляд на історію відступництва і зради Юди. Згідно з апокрифічною версією, на яку спиралася поетеса, Юда, продавши Христа, не повісився, а купив за отримані гроші клапоть безплідної землі біля Єрусалима. На цій території Леся Українка моделює зустріч двох дійових осіб: Юди і Прочанина, підносячи її до рівня морально-етичної дискусії.
У моновиставі Прочанин з’являється Юді як внутрішній голос сумління і докору. На тлі самоаналізу своєрідного "анти-Євангелія” від Юди досліджується анатомія зради, трагедія людини, нездатної піднятися до висот духу. До якого б самозахисту не вдавався Юда – виправдати зраду неможливо. Страшне, як і самогубство – руйнація і розпад особистості."