Міжнародний джазовий абонемент запрошує вас на «запальні» проводи зими в рамках проекту «Джаз з Нью-Йорка».
У розпал Масляної ритми світової столиці джазу остаточно проженуть зимову депресію і мороз з ваших сердець! У затишному залі клубу Bel’Etage (вул. Шота Руставелі, 17а) виступить квартет відомого контрабасиста Арка Овруцького (Арк Ovrutski). Музикант, який нині проживає в Нью-Йорку, презентує нову програму Winter Farewell.
Зі сцени прозвучать найкращі п’єси з записаних в США альбомів Sound of Brazil (2010) і 44:33 (2014), а також нові композиції з останнього його диску Intersection (2016) і низка відомих джазових стандартів. Участь в концерті візьме американський вокаліст і трубач Бенні Бенак III (Benny Benack III). Молодий трубач і співак Бенні Бенак III (Benny Benack III) продовжує традиції свого знаменитого діда і швидко набуває на міжнародній джазовій сцені репутацію багатостороннього імпровізатора, що поєднує дивовижну музикальність і чудову техніку.
Його часто порівнюють з майстром вокалу і труби Четом Бейкером: критики стверджують, що виконавська манера молодої зірки має багато спільного з манерою гри Бейкера. Бенні Бенак III вже встиг стати переможцем практично всіх основних джазових конкурсів для трубачів в США: Carmine Caruso International Jazz Trumpet Soloist Competition (2011), International Trumpet Guild Jazz Competition (2011), National Trumpet Competition – Jazz Division (2012). Також він заявив про себе і як неординарний вокаліст, ставши фіналістом The Gentlemen Sing Vocal Jazz Competition (2013). У 2011 році Вінтон Марсаліс включив Бенака до списку «Нове покоління джазових гігантів» (Next Generation of Jazz Greats). У 2014 році музикант закінчив магістерську програму в Manhattan School of Music. Трубач двічі був учасником Gibson/Baldwin GRAMMY Jazz Ensemble (в 2008 і 2009 роках), виступав на одній сцені з Хербі Хенкоком, Маккоєм Тайнером, Джо Ловано, Теренсом Бланшаром і багатьма іншими відомими музикантами.
Музиканти: Арк Овруцький (США) – контрабас,Benny Benack III (США) – вокал, труба, Олексій Пєтухов – клавішні, Ігор Гнидин – барабани.