У Львові заколядують в рамках благодійного марафону #кучинськийодужуй

В Театрі імені Леся Курбаса відбудеться благодійна Розколяда від гурту автентичного співу ДоСхідСонця та арт фольк гурту Troye Zillia в рамках марафону #кучинськийодужуй.

У вересні на сторінці Львівського театру імені Леся Курбаса з’явилась інформація про те, що його художній керівник – Кучинський Володимир, потребує термінового лікування, поставлений діагноз - гострий лейкоз, а попередня вартість повного курсу лікування - 175 000 у.о.

Від того часу у Львові пройшло багато мистецьких заходів, і була зібрана сума на операцію, однак лікування триває, і на нього потрібні чималі кошти.
Цього разу благодійно колядуватимуть два відомі львівські гурти, які ведуть активну і плідну співпрацю протягом останнього року. Разом створили програму веснянок ШУМ, яку вже презентували в Україні та Польщі.
Гурт автентичного співу ДоСхідСонця – дуже знаний і люблений колектив у Львові. Виконує українські народні автентичні пісні та відтворює народну манеру співу з різних регіонів України (Полісся, Бойківщина, Лемківщина, Поділля, Полтавщина). Брав участь у різноманітних проектах в Україні та за кордоному, у тому числі співпрацює з Олександром Божиком та іншими відомими музикантами.
Aрт фольк гурт Troye Zillia, відомий львівський колектив, який виступав на великих та малих сценах України, Польщі, Молдови та Грузії, постійно дивує слухачів своїм нетиповим трактуванням народної музики.  У січні гурт презентував свій міні-альбом RIZDVO і вже четверту по рахунку відео роботу виконану у повній темряві.

У своїй статті про Кучинського і про благодійний марафон Сергій Васильєв пише «Кучинський зі своїми однодумцями і друзями стартував наприкінці 80-х років, полишивши статечний адемічний Театр ім. Марії Заньковецької, і по праву відразу поповнив загалом не такий вже довгий список експериментальних українських компаній.»

Усі зібрані кошти буде передано на лікування художнього керівника театру Володимира Кучинського.