Різдвяні твори з американської джазової класики, а також джазові стандарти у виконанні: Маркова Анастасія – вокал, Наталя Лєбєдєва – рояль, Ярослав Товарянський – контрабас, Роман Яковчук – барабани.
Анастасія Маркова –харизматична вокалістка, композитор, аранжувальник, випускниця кафедри джазу Інституту Музики. Виступає як в різноманітних джазових проектах так і в інших музичних напрямках. За останній період багато концертувала і співпрацювала з джазовими виконавцями Гнеції та Італії.
Наталя Лєбєдєва – композитор, аранжувальник, бенд-лідер, старший викладач Інституту Музики ім.Глієра. Учасниця міжнародних та українських джазових фестивалів. Виступала з різноманітними проектами в Польщі, Словакії, Англії, Японії, США.
Роман Яковчук – молодий барабанщик з великим концертним досвідом, який встиг переграти чи не з усіма джазовими зірками України та продовжує вбирати в себе різну музику, стилі і форми ансамблевого взаємодії. Майстер ритму, який точно знає, де від нього вимагається традиційне акомпанування, а де вступити в діалог з солістом.
ослав Товарянський – молодий, але вже з великим досвідом музикант, майстер джазового груву. Учасник колективів Refresh Quartet, Jazz Generation. Співпрацює з топовими джазовими музикантами України. Його гра відрізняється яскравість та виразністю.
Деталі за тел: +38 067 72 64 924