Романтичний вечір в Оперному театрі. «Love Story» від Симфонічного оркестру «Lords of the Sound»

Найромантичніша подія Львова з нагоди Дня усіх Закоханих! Мрієте здивувати свою кохану половинку у цей романтичний вечір? Тоді замовляйте квитки на концерт «Love Story». Пориньте в історію кохання разом з симфонічним оркестром «Lords of the Sound». Whitney Houston, Adele і Scorpions, «Щоденник пам’яті», «50 відтінків сірого» і Титанік - цей вечір ви запам’ятаєте на довго! Неймовірна велич головної перлини міста Лева – Оперний театр, в поєднанні з кращими мелодіями, під які закохується увесь світ! Не пропустіть,адже квиток на «Love Story 3» - подарує незабутній вечір.

Святковий концерт буде наповнений вокальними композиціями, танцювальними номерами, а також дотепними театралізованими витівками диригентів.

Цього разу на істинних поціновувачів музики чекають не лише саундреки з відомих фільмів, але й шедеври світової музики. В спеціальній частині програми в симфонічному аранжуванні ви зможете почути кращі романтичні хіти Lana Del Rey, Scorpions, Adele, Sting, Aerosmith чарівну Whitney Houston та багато інших. Щодо кінохітів, то вечір Закоханих не можливо уявити без мелодій до фільмів «Титанік», «Амелі», «Щоденник пам’яті», «Ромео і Джульєта» та інших.

Улюблена музика, море позитиву, душевна атмосфера, зроблять цей вечір незабутнім. Дві години кіно-музичного задоволення - гарантовано!