Театр «Чорний квадрат» представляє унікальне стенд ап шоу, де на сцені професійні актори та гості вистави залучаються до живої гри, яка перетворюється в нову і неповторну виставу, створену на очах у глядачів.

«SEXуальне чтиво» - це захоплююча дія без сценарію і розпоряджень з непередбачуваними сюжетними поворотами. Аудиторія пропонує ситуації і ролі, актори реалізують ідею. Будь-який гість може спробувати себе режисером і сценаристом, приміряти на себе несподівані сценічні образи. Принципи «SEXуального чтива»: відверто і легко про найдорожче, креативно і весело про таємне. Театр імпровізації показує життєві ситуації, говорить про відносини, про любов, про секс. Шоу, як розмова по душах, наповнена жартами і гумором.
Вистава - російською мовою.

Ми пропонуємо Вам краще імпровізоване шоу від єдиного в Україні театру імпровізації "Чорний квадрат". Це вистава, в якому у кожного є можливість вплинути на хід подій на сцені.

Вперше в Україні глядачам пропонується аналог Бродвейских легендарних імпровізаційних шоу. Історія цього жанру налічує більше 50-ти років. З 80-их років імпровізація стала найпопулярнішим театральним жанром в США. Театр «Чорний квадрат» представляє унікальне шоу, де на сцені професійні актори та гості вистави залучаються до живої гри, яка перетворюється в новий і неповторний твір, створений на очах у глядачів.

У Sексуального чтива є своя прекрасна традиція. У Шоу також беруть участь запрошені гості. Вони діляться своїм настроєм, часто розкривають нові грані таланту, стають добрими друзями театру «Чорний Квадрат». У Львові одним із спеціальних гостей буде Олег Винник.

Учасниками імпровізацій в інших містах вже побували: телеведучі Іван Городецький, Вадим Ярошенко, Ігор Посипайко, Микита Добринін і Олександр Педан, екс-солістки групи «Real O» Ліна Міцукі та Яна Соломко, володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк, актор Олексій Смолко, телеведуча Роза Аль-Намрі, шоумен Андрій Джеджула, коміки Микола Атанов і Андрій Колмачевскій, актриси Крістіна Понунаева, Олеся Власенко і Катерина Колосник, радіоведучі Слава Дьомін та Олег Дмитрієв, переможці телешоу "Голос країни" Павло Табаков та Анна Ходорівська, вокалістка Лаліка і багато інших.

Кожне наступне шоу - це інтрига, кожен новий гість - сюрприз, але все разом - це гарантовано приємний вечір в цікавій компанії.