Виставка робіт львівського фотографа.

Проект "Друзі – художники" виник приблизно три роки тому. Це своєрідне коло людей, якими автор спілкується, відпочиває, проводить немало часу. Ідея виникла, коли друзі-художники просили Андрія фотографувати роботи та їх для каталогів, анонсів виставок та афіш. Протягом тривалого часу Андрій фотографував друзів у житті, за роботою, на відпочинку, чи просто на вулиці.

В цьому проекті Ви можете побачити понад 30 людей мистецтва, котрі живуть і творять у Львові. Всі вони різні, водночас, дуже подібні, кожен – індивідуальність. Така мистецька львівська родина…

Андрій Артим: Його перше знайомство з фотокамерою відбулось 30 років тому. Батько купив йому Зеніт та пару плівок.Тепер фотоапарати Зеніт – минуле, а улюблене заняття залишилось. Він і далі знімає на плівку, сам проявляє, сам друкує. Цифрова камера також стала його інструментом.

Андрій багато фотографує художників, музикантів та інших людей мистецтва. Його роботи можна побачити на різних виставках та у журналах, газетах та інтернет-виданнях.