Скрипаль-віртуоз Олександр Божик приготував особливу програму, залучивши до неї оркестр з рок-групою та унікальними солістами. Вперше зірковим гостем стане відома в Україні та за її межами співачка Брія Блессінг.
Шанувальникам своєї творчості скрипаль подарує нові авторські композиції, які прозвучать абсолютно вперше. Рок-хіти у класичному варіанті та відомі класичні композиції в рок-звучанні здивують абсолютно усіх. Музика до кінофільмів, нові інтерактивні номери, новорічні композиції та запальна українська музика не залишить байдужим нікого!Кожного року спеціально для новорічного концерту Олександр Божик готує нову програму і запрошує нових солістів.
Виступ Брії Блессінг на шоу «Голос країни» став одним з найкращих за всю історію існування цього шоу. Чарівний інструментальний дует прозвучить разом з Іванкою Митроган, яка зачарує слухачів звуками унікального інструменту – електроарфи.
Українського драйву додасть колектив автентичного співу «ДоСхідСонця», з яким музиканти приготували нові аранжування відомих народних мелодій.Справжнім відкриттям концерту обіцяє стати молодий талант, переможець конкурсу серед дітей «Божик шукає таланти». Хто це буде? Побачимо, але Олександр переконаний, що це стане справжньою родзинкою концерту. Можливо, навіть не один талант, а цілий оркестр дитячих віртуозів?