Квітка Цісик – американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинґлів у США,оперна і блюзова співачка, виконавиця українських народних і популярних пісень. Пісня «Ти осяюєш моє життя», яку вона виконала для однойменного фільму, отримала 1978 року «Оскар» і «Золотий глобус» у категорії «Найкраща пісня до фільму», а також номінувалася на нагороду «Греммі» у категорії «Пісня року».
Творчість Квітки Цісик – надбання всесвітнього українства, квінтесенція найкращих традицій виконання української музики ХХ століття, що визнана світом.Львів уже спричинився до увіковічення пам’яті цієї славетної співачки проведенням незабутніх концертів та фестивалів і Львівській Опері.
На честь Квітки Цісик відкрито вулицю, встановлено також пам’ятну дошку співачці, відкрито перший у світі музей видатної співачки на вулиці Квітки Цісик. Серед перших експонатів–оригінальна платівка 1981 року її найпершого альбому, надана на експозицію депутатом Львівської міської ради та співзасновником музею – Романом Грицевичем.