Планетарні і симфонічні Ґонґи, тибетські чаші, кришталеві чаші, шруті (фізгармонія), конх (велетенська раковина), каратали (тибетські дзвіночки), окарини, сансули – дивовижне звучання, яке порівнюють із звучанням Всесвіту.
Андрей Сутугинас (Вільнюс, Литва) відомий своїм досвідом в області звукової терапії понад 18 років. Колекція подорожуючих інструментів налічує більше сорока елементів зібраних з усього світу. Гонг-Майстер розповідає про звук, як про високоефективний та найбільш екологічний інструмент для взаємодії із людським тілом та психікою. Центральними елементами колекції є шість велетенських Гонгів, які створюють основний фон звучання і лікувальну вібрацію.
Як працює звукотерапія? В залежності від сили звуку ми можемо чути чи не чути його, але тілом ми відчуваємо звукові вібрації. У кожної клітини, органу і всього організму є своя частота коливань. Незалежно від того, якої інтенсивності звук, наш організм сприймає його коливання і у відповідь реагує зміною частоти вібрацій своїх клітин. Ґонґ – праотець знайомих нам дзвонів, архаїчний інструмент, сила звуку, якого має чудодійний вплив на тіло і розум. Перебування у звуках чаш та Ґонґів відновлює їх природню вібрацію.